| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YM2A18-100UA5XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2A18-050UA5XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2A28-100S01XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1212FA-10/P00R | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CNLINKO | Model Number: LP-12-C02PE-02-001 |
| Minimum Order Quantity: 2 | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $1.89-2.21 | Type: Power |
| Shenzhen Connectorworld Technologies Co.Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04P1LSAB20-22W05 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03P1LSABP9-22W05 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03P1LSABP9-22W05 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04P1LSAB20-22W05 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL/CE/ROHS/CCC |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union,PayPal |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,IP,CCC,ROHS,TUV |
| Model Number: M12 Nylon | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 working days | Payment Terms: T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1203F-2/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Xiangqian | Certification: UL |
| Model Number: M20 Self-lock Connector | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Shenzhen Xiangqian Electric Co., Ltd [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Vanwin Tracking | Certification: CE/FCC/RoHS |
| Model Number: VW-4PM/F | Minimum Order Quantity: 1 piece |
| Delivery Time: 2-3 days for samples, 5-7 days for large orders | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1203M-5/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jnicon | Certification: TUV, UL, 3C, CE, ROHS, ISO90001 |
| Model Number: IP67 Waterproof Connectors | Minimum Order Quantity: 100 (10 Pairs of samples) |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: CCC,CEE,ROHS,IP |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 Work days | Payment Terms: T/T, L/C,PayPal, Western Union |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: CCC,CEE,ROHS,IP |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 Work days | Payment Terms: T/T, L/C,PayPal, Western Union |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: F1208M-1F/M16C | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1203F-10/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |