| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1204DM-5-M1204DM/E301 | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C2LSDSB22CG100-PFN | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C2LSDSB22CG100-PFN | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Shinelink | Certification: UL, Rohs |
| Model Number: SL0929S04 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-12 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Shinelink Technology Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC08C1LCASB-RJ45-DC-26CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC08C1LCASB-RJ45-DC-26CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RY | Certification: CE,ROHS |
| Model Number: RY-08244765 | Minimum Order Quantity: 20 |
| Delivery Time: Shipped in 3 days after payment | Payment Terms: L/C, T/T,Paypal, Western Union, |
| Zhangjiagang RY Electronic CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SSY | Certification: UL/CE/ROHS |
| Model Number: SSY-IN-002 | Minimum Order Quantity: 1000PCS |
| Delivery Time: 4~6weeks | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen SSY Electronic Technology Co., LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CNLINKO | Model Number: LP-12-C08PE-02-001&LP-12-J08SX-02-101 |
| Minimum Order Quantity: 10 | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: US$4.66-5.44 | Type: Signal |
| Shenzhen Connectorworld Technologies Co.Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Jnicon | Certification: UL , CE , CQC |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: 100 (10 Pairs of samples) |
| Delivery Time: 3 ~ 5 days | Payment Terms: T/T,Paypal,L/C,Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
| Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: UPE | Certification: CE, RoHS, REACH |
| Model Number: Push-Pull Connector Cable | Minimum Order Quantity: 1000 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T |
| Union Precision Electronic LIMITED [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,IP,CCC,ROHS |
| Model Number: M12 Metal Panel Mount Connector | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 working days | Payment Terms: T/T, PayPal, Western Union, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2LCSP14RK10CEE7/7R | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03C2LCSP14RK10CEE7/7R | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1203M-1/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YM2A18-050UA5XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YM2A18-100UA5XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2A18-050UA5XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YF2A28-100S01XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: YM2A18-050UA5XLEAX | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |