| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TISCO LISCO Bao Steel | Certification: ISO BV CE |
| Model Number: 201 202 304 316 310s 410 420 420 | Minimum Order Quantity: 1 TON |
| Delivery Time: 7 - 10 days | Payment Terms: T/T , Western Union, L/C |
| Jiangsu Hai Yi Da Metal Products Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: X MESH | Certification: CE/ ISI 9001/ SGS Certificate |
| Model Number: X MESH-Security Metal Fencing06 | Minimum Order Quantity: 200sets |
| Delivery Time: 5-8days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Anping Yuanfengrun Mesh Products Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: X MESH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: X MESH-Rib Lath 006 | Minimum Order Quantity: 500pcs |
| Delivery Time: 5-7days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Anping Yuanfengrun Mesh Products Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: 304 309s 310S 316L 317L 321 347 2205 2507 904L.etc | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TISCO, LISCO, BAO STEEL | Certification: CE, ISO, BV, SGS |
| Model Number: 304, 316, 316L | Minimum Order Quantity: 3 tons |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, Paypal |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Infinity Machine | Certification: CE, ISO |
| Model Number: RS-V Series | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: Shipped in 15 days after payment | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Infinity Machine International Inc. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASLI | Certification: CE, ISO , SGS |
| Model Number: SH-90 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 20 workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ASLi (CHINA) TEST EQUIPMENT CO., LTD [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: ASLI | Certification: CE, ISO , SGS |
| Model Number: SH-90 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 20 workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ASLi (CHINA) TEST EQUIPMENT CO., LTD [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Buda-U | Certification: EN 14683: 2019 + AC: 2019 , ASTM Mask |
| Model Number: BU-E50B-ASTM-2 | Minimum Order Quantity: 50K |
| Delivery Time: To Be Advised Based on Quantity | Payment Terms: T/T, FOB, EX-FACTORY |
| PURIFA Medical Production Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASLI | Certification: CE, ISO , SGS |
| Model Number: SH-90 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 20 workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ASLi (CHINA) TEST EQUIPMENT CO., LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASLI | Certification: CE, ISO , SGS |
| Model Number: SH-90 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 20 workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ASLi (CHINA) TEST EQUIPMENT CO., LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MENTEK | Certification: CE |
| Model Number: COVID-19-Test | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 25-35 Work day | Payment Terms: T/T |
| Dongguan YiCun Intelligent Equipment Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: X MESH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: X MESH-Anti Slip Tread PlatesA04 | Minimum Order Quantity: 200pcs |
| Delivery Time: 5-7days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Anping Yuanfengrun Mesh Products Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TANKII | Certification: ISO9001 SGS |
| Model Number: nickel plated copper wire | Minimum Order Quantity: 100 KG |
| Delivery Time: 7-20 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: N4 N6 Ni200 Ni201 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 1 Ton | Price: US $1.94-3.8 / kg |
| Surface Treatment: Bright | Size Range: S6-S65mm |
| Standard Length: 4M | Technics: Cold drawn and polishing |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM, EN, DIN, JIS | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Price: US $3.13-3.61 / kg | Shape: Round |
| Technique: Hot Rolled | Surface Treatment: Bright |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM, EN, DIN | Minimum Order Quantity: 51 |
| Price: 3.95 | Model NO.: 630 |
| Shape: Round | Technique: Hot Rolled |
| TSING SHAN STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu] | |
| Verified Supplier | |