| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: DAXIAN | Certification: CE |
| Model Number: DX8426 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 days after order confirmed | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,In cash |
| DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: 304 316L 321 310S 314 2205 2507 904L.etc | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Delta | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: 304 316L 310S | Minimum Order Quantity: 10 pcs |
| Delivery Time: 5 - 10 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HDT | Certification: ISO 9001 ISO14001 |
| Model Number: ASTM, SA192 | Minimum Order Quantity: 5T |
| Delivery Time: 20days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| ZHANGJIAGANG HUA DONG ENERGY TECHNOLOGY CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Infinity Machine | Certification: CE, ISO |
| Model Number: YWX/Q -750 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: Shipped in 15 days after payment | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Infinity Machine International Inc. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: AISI | Minimum Order Quantity: 50 |
| Price: 1.99 | Shape: H Beam |
| Technique: Hot Rolled | Surface Treatment: Pickling |
| TSING SHAN STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS/BV/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Model Number: Nickel Alloy Pipe | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15-30 workdays | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Forged | Certification: ISO9001:2008 |
| Model Number: customized | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 1-30 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A |
| Luoyang Forged Tungsten-Molybdenum Material Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Zhenglan Cable | Certification: 3C,ISO 9001:2015,ISO 14001:2005 |
| Model Number: AAC Aluminium Conductor Suitable For Low & Medium Voltage ASTM B399 Standard | Minimum Order Quantity: 3000kgs |
| Delivery Time: 15-30 days | Payment Terms: L/C, T/T,, Western Union |
| Zhenglan Cable Technology Co., Ltd [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHN spec | Certification: CE |
| Model Number: CS-700 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| CHNSpec Technology (Zhejiang)Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HAOBANG | Certification: CO |
| Model Number: 1060 1100 | Minimum Order Quantity: 5Ton |
| Delivery Time: 20-45 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| HENAN HOBE METAL MATERIALS CO.,LTD. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: lixian | Certification: CE/ ISO /ASTM |
| Model Number: HZ-1007E | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dongguan Lixian Instrument Scientific Co.,LTD [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TISCO LISCO Bao Steel | Certification: ISO BV CE |
| Model Number: 201 202 304 316 310s 410 420 420 | Minimum Order Quantity: 1 TON |
| Delivery Time: 7 - 10 days | Payment Terms: T/T , Western Union, L/C |
| Jiangsu Hai Yi Da Metal Products Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: X MESH | Certification: CE/ ISI 9001/ SGS Certificate |
| Model Number: X MESH-Security Metal Fencing06 | Minimum Order Quantity: 200sets |
| Delivery Time: 5-8days | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Anping Yuanfengrun Mesh Products Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASLI | Certification: CE, ISO , SGS |
| Model Number: SH-90 | Minimum Order Quantity: 1 Set |
| Delivery Time: 20 workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| ASLi (CHINA) TEST EQUIPMENT CO., LTD [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Buda-U | Certification: EN 14683: 2019 + AC: 2019 , ASTM Mask |
| Model Number: BU-E50B-ASTM-2 | Minimum Order Quantity: 50K |
| Delivery Time: To Be Advised Based on Quantity | Payment Terms: T/T, FOB, EX-FACTORY |
| PURIFA Medical Production Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MENTEK | Certification: CE |
| Model Number: COVID-19-Test | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 25-35 Work day | Payment Terms: T/T |
| Dongguan YiCun Intelligent Equipment Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TANKII | Certification: ISO9001 SGS |
| Model Number: nickel plated copper wire | Minimum Order Quantity: 100 KG |
| Delivery Time: 7-20 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Hafnium Rod | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 25 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |