| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 10kgs of each size |
| Delivery Time: 15-25 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium tube target | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,200kgs of each size |
| Delivery Time: 15-20 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JX | Certification: ISO9001 |
| Model Number: TA2 | Delivery Time: 25 Days |
| Place of Origin: CHINA | Packaging Details: plywood cases |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 15-60 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: China | density: 4.51g/cm3 |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZYD | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ZYD-Ti-Tube | Minimum Order Quantity: 10KGS |
| Delivery Time: 3-30 days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Baoji Zhongyude Titanium Industry Co., ltd [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYX | Certification: CE ISO CNAS CQC |
| Model Number: Gr.7 | Minimum Order Quantity: 1Ton |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: T/T,L/C |
| Shandong Heyixin Metal Materials Co., Ltd [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-tube | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: DNV,PED,ISO,TUV,LR |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: within 50 days | Payment Terms: D/P, L/C, D/A, L/C, Western Union |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; BV; SGS |
| Model Number: High Quality ASTM B363 WPT2 Titanium Lap Joint Stub End Cap Fitting | Minimum Order Quantity: 5 piece |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Seamless Titanium Tubes | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Gr7 | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HONGBAO | Certification: PED, DNV, ISO9001 etc. |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 15-60 days |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 400mt per year |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Back Liner Seamless Titanium Tubing | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 15-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200kgs |
| Delivery Time: 6--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: 300mt per month |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 2 | Minimum Order Quantity: around 200 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Tube and Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 10 kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |