| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hongbao | Certification: PED, DNV, LIOYD's, ISO9001, OHSAS18001 etc |
| Model Number: HB-TI | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 45-60 Days | Place of Origin: China |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium tube target | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HONGBAO | Certification: PED, DNV, ISO9001 etc. |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 15-60 days |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 400mt per year |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-bar | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium tube target | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: VANFORGE | Certification: ISO9001, ISO10012, ISO14001, OHSAS18001, ABS, BV, DNV, Lloyd, NK, PED |
| Minimum Order Quantity: 500 kg | Delivery Time: 30 days |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: China |
| Suzhou Vanforge Metals Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, BV, ISO, ASTM, SGS |
| Model Number: ASTM B338 GR7 | Minimum Order Quantity: 3000KGS |
| Delivery Time: Depends on quantity | Payment Terms: L/C,T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGBAO | Certification: 3.1 Certificate |
| Model Number: Round | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,100kgs of each size |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: Western Union, T/T, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium tube target | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Seamless Commercial Pure Grade 2 Titanium Tube | Minimum Order Quantity: 5Kgs |
| Delivery Time: 10~25 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: DELLOK | Model Number: Seamless Round Steel Pipe |
| Minimum Order Quantity: 100 pieces | Delivery Time: Determined by actual quantity |
| Payment Terms: T/T 30% in advanced,70% before EXW | Place of Origin: China |
| Dellok Yonghui Radiating Pipe Manufacturing Co.,Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 7 Grade 9 | Minimum Order Quantity: around 100-200 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 2 | Minimum Order Quantity: around 200 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Gr2 Gr5 pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 3 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HONGBAO | Certification: PED, DNV, ISO9001 etc. |
| Minimum Order Quantity: 200kg | Delivery Time: 15-60 days |
| Place of Origin: China | Supply Ability: 400mt per year |
| Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Minimum Order Quantity: 1 | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: CHINA | Price: 5 - 999 kilograms $32.00 >= 1000 kilograms $18.00 |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 7-25 working days | Payment Terms: Western Union, T/T, L/C, D/A, D/P |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |