| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium wire | Minimum Order Quantity: 20 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T,MoneyGram,L/C,Western Union,Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-BL | Minimum Order Quantity: 100 kgs |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-200 |
| Model Number: ASTM B564 | Minimum Order Quantity: 2 PCS |
| Delivery Time: 35-50 Days | Payment Terms: T/T,L/C |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: ASME,ANSI |
| Model Number: class150 | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: MoneyGram,Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C | Place of Origin: Shaanxi,China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TST | Model Number: 02 |
| Minimum Order Quantity: week | Delivery Time: 2days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: baoji china |
| BAOJI TST NONFERROUS METAL CO.,LTD [Shaanxi] | |
| Active Member | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Model Number: PIPE | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 15 workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: titanium medical rod | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015; GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium plate | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: High Broad | Certification: ISO , NACE , or pointed |
| Model Number: Black cable | Minimum Order Quantity: 100 meters |
| Delivery Time: 1000 meters , 3 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
| China Hunan High Broad New Material Co.Ltd [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Welding Wire | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 200 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: API ,PED |
| Model Number: ASTM A240 F904L | Minimum Order Quantity: 1 PC |
| Delivery Time: one week | Payment Terms: L/C AT SIGHT, T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi,China | Certification: ISO9001,CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 7-14 days for delivery | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 5--10days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: 1000kgs per month |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001:2015, TUV test |
| Model Number: ASTM B861 Titanium tube | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Plate | Minimum Order Quantity: 300-500 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, L/C |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Bar Gr2 Gr5 Gr7 | Minimum Order Quantity: 300 pieces |
| Delivery Time: 15-35 days for delivery | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, L/C |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 5-20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: ASME,ANSI |
| Model Number: class150 | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: MoneyGram,Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C | Place of Origin: Shaanxi,China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |