| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE,etc |
| Model Number: Blind Flange | Minimum Order Quantity: 5-10 pieces |
| Delivery Time: about 3-15 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TISCO | Certification: ISO,CE,RoHS |
| Model Number: GR5 GR7 GR9 | Minimum Order Quantity: 1 Ton |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: 30%L/C + 70%T/T |
| Jiangsu Xinyuanxing Metal Products Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium tube target | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: ChangSheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: GR1,GR2,Gr5,GR7, GR12,GR16 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7-30 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: ISO |
| Model Number: ASTM B348 GRADE I/II | Minimum Order Quantity: 1000 meters |
| Delivery Time: 1FCL: 10 days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal |
| China Hunan High Broad New Material Co.Ltd [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 300PC |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium flange |
| Place of Origin: China | Package: Wooden Case, Pallet, Etc. |
| Certificate: ISO, CE, API, Etc. | Size: Customized |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001 |
| Model Number: ASME B16.5 GR2 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 7-30days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Long Weld Flanges | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 7-14 days for delivery | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY2022 | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Welded neck flange | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 10~15 work days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 50pcs |
| Delivery Time: 5--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Packaging Details: all goods are packed by seaworth shipment materials or required by buyer |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 5--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Packaging Details: all goods are packed by seaworth shipment materials or required by buyer |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-wire | Minimum Order Quantity: 20kg |
| Delivery Time: 3-15 work days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GNEE | Certification: CE |
| Model Number: Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gnee Steel (tianjin) Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Tube Grade 1 Grade 2 | Minimum Order Quantity: about 100 pieces |
| Delivery Time: about 25-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium tube target | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 300PC |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001 |
| Model Number: CSTY-FOIL | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 15-30days | Payment Terms: T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE,etc |
| Model Number: Weld Neck Flange | Minimum Order Quantity: 200 pieces |
| Delivery Time: about 15-35 days for delivery | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |