| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: huaxiajie | Certification: CE,SGS,ISO9001 |
| Model Number: PVC Foam Mouldings | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: huaxiajie | Certification: CE,SGS,ISO9001 |
| Model Number: PVC Foam Mouldings | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huaxiajie | Certification: ISO9001:2000, Soncap, Intertek, SGS |
| Model Number: PVC Foam Mouldings | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 15days/20’ container, 25days/40’ container | Payment Terms: 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1000 pieces |
| Delivery Time: Delivery within 15-30 days | Payment Terms: T/T, PayPal, Xtransfer |
| Place of Origin: Langfang, Hebei, China | Packaging Details: Wooden frame or cardboard box packaging, customizable |
| Hebei Shengmida Energy-saving Technology Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JUMAO | Certification: CE |
| Model Number: JM-MSC1049 | Minimum Order Quantity: 2 sqm |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd [Hebei,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: JUMAO | Certification: CE |
| Model Number: JM-MSC1049 | Minimum Order Quantity: 2 sqm |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TGKELL | Certification: AZO SGS |
| Model Number: TGYJ022639 | Minimum Order Quantity: 1meter |
| Delivery Time: 3-30 days | Payment Terms: T/T |
| Guangzhou Tegao Leather goods Co.,Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RongXing | Certification: CE |
| Model Number: C275 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 2-3 working days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, paypal,credit card |
| Shanghai Rong Xing Industry & Trade Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RongXing | Certification: CE |
| Model Number: C275 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 2-3 working days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, paypal,credit card |
| Shanghai Rong Xing Industry & Trade Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TGKELL | Certification: AZO SGS |
| Model Number: TGYJ022639 | Minimum Order Quantity: 1meter |
| Delivery Time: 3-30 days | Payment Terms: T/T |
| Guangzhou Tegao Leather goods Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Tisco Technology | Certification: SGS |
| Model Number: 434 | Minimum Order Quantity: 1 Ton |
| Delivery Time: 15-21 days | Place of Origin: JIANGSU |
| Jiangsu TISCO Technology Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CYG | Certification: ISO9001,REACH,ROSH,SGS,IATF16949,CE |
| Model Number: XLPE | Minimum Order Quantity: 3000 Square Meter |
| Delivery Time: 20-25 Work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Cyg Tefa Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sanfeng Win | Certification: ISO 14001:2015 |
| Model Number: YY1005H-B | Minimum Order Quantity: 1000 rolls |
| Delivery Time: 7-10 days | Payment Terms: T/T |
| Sanfeng Win New Material(Jiangsu)Co.,Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TONGXIANG HENGCHAO | Minimum Order Quantity: 10000 Meters |
| Delivery Time: 5-8 Days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Place of Origin: CHINA | Price: USD 0~3 Per Meter |
| Tongxiang Hengchao Plastic Co.,LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Deyuan Metal | Certification: CQM / IQNET / GB / ASTMB / EN |
| Model Number: Stair Nosing | Minimum Order Quantity: 1000pcs/code in one color |
| Delivery Time: About 3-4 weeks After Receiving The Deposit | Payment Terms: T/T, 30% Depoist , Balance shall be paid off before delivery |
| Deyuan Metal Foshan Co.,ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HONG YING | Certification: ISO9001:2021,ISO14001:2021 |
| Model Number: Customize | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: Within 15-25 days after receive deposit and moulds are passed. | Payment Terms: T/T, D/A, D/P, T/T, , MoneyGram |
| Guangdong Yonglong Aluminum Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HONG YING | Certification: ISO9001:2021,ISO14001:2021 |
| Model Number: Customize | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: Within 15-25 days after receive deposit and moulds are passed. | Payment Terms: T/T, D/A, D/P, T/T, , MoneyGram |
| Guangdong Yonglong Aluminum Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HONG YING | Certification: ISO9001:2015,ISO14001:2015 |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 3 tons |
| Delivery Time: Within 25-35 days after receive deposit and moulds are passed. | Payment Terms: L/C, T/T, D/A, D/P, , MoneyGram |
| Guangdong Yonglong Aluminum Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HONG YING | Certification: ISO9001:2015,ISO14001:2015 |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 3 tons |
| Delivery Time: Within 25-35 days after receive deposit and moulds are passed. | Payment Terms: L/C, T/T, D/A, D/P, , MoneyGram |
| Guangdong Yonglong Aluminum Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Site Member | |