| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Ruicheng | Model Number: TYA559 |
| Delivery Time: 15-20 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: China | Price: To Be Negotiated |
| Ruicheng Aluminum Profiles Co., LTD [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Ruicheng | Model Number: TYA559 |
| Delivery Time: 15-20 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: China | Price: To Be Negotiated |
| Ruicheng Aluminum Profiles Co., LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ruicheng | Model Number: Aluminum T Shape Tile Trim-001 |
| Delivery Time: 15-20 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin: China | Price: To Be Negotiated |
| Ruicheng Aluminum Profiles Co., LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HX | Certification: ISO 9001:2008 / SGS |
| Model Number: HX-4015 | Minimum Order Quantity: 100 roll |
| Delivery Time: 10-20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Cash/Credit card |
| Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HX | Certification: BSCI |
| Model Number: HX-2020 | Minimum Order Quantity: 100 roll |
| Delivery Time: 10-20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Cash/Credit card |
| Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1000 pieces |
| Delivery Time: Delivery within 15-30 days | Payment Terms: T/T, PayPal, Xtransfer |
| Place of Origin: Langfang, Hebei, China | Packaging Details: Wooden frame or cardboard box packaging, customizable |
| Hebei Shengmida Energy-saving Technology Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ASEEDER | Certification: ISO, TDS, API, ASP9100 |
| Model Number: AN-0892 | Minimum Order Quantity: 20 pieces for Standard package customer's demand |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| SEED TECHNOLOGIES CORP., LTD. [Hunan] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huaxiajie | Certification: ISO9001:2000, Soncap, Intertek, SGS |
| Model Number: PVC Foam Mouldings | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 15days/20’ container, 25days/40’ container | Payment Terms: 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO9001 | Minimum Order Quantity: 1000 pieces |
| Delivery Time: Delivery within 15-30 days | Payment Terms: T/T, PayPal, Xtransfer |
| Place of Origin: Langfang, Hebei, China | Packaging Details: Wooden frame or cardboard box packaging, customizable |
| Hebei Shengmida Energy-saving Technology Co., Ltd [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LB | Certification: CE ISO |
| Model Number: LB | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 30 WORKING DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| Zhangjiagang Langbo Machinery Co. Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YAOAN | Certification: CE |
| Model Number: AF-1000 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 30-90 DAYS | Payment Terms: TT,LC |
| YAOAN PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: manguan | Certification: ISO,SGS |
| Model Number: partition board 007 | Minimum Order Quantity: 100 sheets |
| Delivery Time: 12 workdays | Payment Terms: L/C,TT,Paypal,Western Union |
| Shanghai beikun Trading Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: manguan | Certification: ISO,SGS |
| Model Number: partition board 007 | Minimum Order Quantity: 100 sheets |
| Delivery Time: 12 workdays | Payment Terms: L/C,TT,Paypal,Western Union |
| Shanghai beikun Trading Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Seagull-2010 | Certification: BSCI,RoHS,ISO 9001,REACH |
| Minimum Order Quantity: 100rolls | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $0.41 |
| Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PE foam Tape | Certification: ISO9001/Reach/RoHS |
| Model Number: Seagull-2010 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: T/T,LC |
| Dongguan Haixiang Adhesive Products Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Osign | Model Number: OFB3mm |
| Minimum Order Quantity: 100pcs | Delivery Time: 1-3 Days |
| Payment Terms: T/T, money gram, western union, L/C, D/P | Place of Origin: China, Shanghai |
| Oriency Sign Technology Industry Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Osign | Model Number: OFB3mm |
| Minimum Order Quantity: 100pcs | Delivery Time: 1-3 Days |
| Payment Terms: T/T, money gram, western union, L/C, D/P | Place of Origin: China, Shanghai |
| Oriency Sign Technology Industry Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huaxiajie | Certification: ISO9001:2000, Soncap, Intertek, SGS |
| Model Number: foam molding-12 | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 15days/20’ container, 25days/40’ container | Payment Terms: 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huaxiajie | Certification: ISO9001:2000, Soncap, Intertek, SGS |
| Model Number: PVC Foam Mouldings | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 15days/20’ container, 25days/40’ container | Payment Terms: 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huaxiajie | Certification: ISO9001:2000, Soncap, Intertek, SGS |
| Model Number: 004 | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: 15days/20’ container, 25days/40’ container | Payment Terms: 30% TT in advance, 70% balance before loading |
| Zhejiang Huaxiajie Macromolecule Building Material Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |