| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: YGT | Certification: SGS,ISO. |
| Model Number: PB-1 | Minimum Order Quantity: 50000 PCS |
| Delivery Time: 20 WORKING DAYS | Place of Origin: CHINA |
| KUNSHAN YGT IMP.&EXP. CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Xienuo Aluminium | Model Number: 1050 1060 1100 3003 3105 5052 |
| Minimum Order Quantity: 5 ton | Delivery Time: 15-25 days |
| Payment Terms: L/C,T/T | Place of Origin: China |
| Henan Xienuo Enterprise Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YueFeng | Certification: ISO9001 |
| Model Number: YF-1203 | Minimum Order Quantity: 2000Sets after confirmed the samples |
| Delivery Time: within 18 days after received your deposits | Payment Terms: 50% should be paid before produce, the balance should be paid before shipment. |
| YueFeng Aluminium Technology Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: YongSheng | Certification: SGS |
| Model Number: Aluminium Sheet | Minimum Order Quantity: 1 tons |
| Delivery Time: 7-30 workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Henan Yongsheng Aluminum Industry Co.,Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HOBE | Model Number: 3003 3005 1003 1010 5052 5083 8011 |
| Minimum Order Quantity: 5 Ton | Delivery Time: 22-30 days |
| Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union | Place of Origin: HENAN CHINA |
| HENAN HOBE METAL MATERIALS CO.,LTD. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YongSheng | Certification: SGS |
| Model Number: Aluminium Sheet | Minimum Order Quantity: 1 tons |
| Delivery Time: 7-30 workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Henan Yongsheng Aluminum Industry Co.,Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T, T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Packaging Details: Usual package. | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: oem | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Minimum Order Quantity: 500 Watts | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, Paypal, Money Gram |
| Place of Origin: China | Price: US $0.22-0.26/ Watts |
| Jiangsu Longzhiyue Solar Energy Co., Ltd. [Jiangsu] | |
| Brand Name: HOBE | Model Number: 3003 3005 1003 1010 5052 5083 8011 |
| Minimum Order Quantity: 5 Ton | Delivery Time: 22-30 days |
| Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union | Place of Origin: HENAN CHINA |
| HENAN HOBE METAL MATERIALS CO.,LTD. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HOBE | Model Number: 3003 3005 1003 1010 5052 5083 8011 |
| Minimum Order Quantity: 5 Ton | Delivery Time: 22-30 days |
| Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union | Place of Origin: HENAN CHINA |
| HENAN HOBE METAL MATERIALS CO.,LTD. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 1t |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: OEM | Minimum Order Quantity: 200kg |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Supply Ability: 5000 Ton/Tons per Month aluminum sheet | |
| Zhejiang Tairun Metal trading company [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: SiChun HongJian | Model Number: Aluminum Chloride |
| Minimum Order Quantity: 10Tons | Delivery Time: About six weeks |
| Payment Terms: T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: China |
| Sichuan Hongjian Xinyi Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |