| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: QBH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: screw | Minimum Order Quantity: 900kg |
| Delivery Time: 30days | Payment Terms: L/C, T/T,OA |
| Jiaxing City Qunbang Hardware Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: GB,ISO,DIN,ANSI,ASME,JIS |
| Model Number: M1-M10 According to needs | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Shaanxi, China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: GB,ISO,DIN,ANSI,ASME,JIS |
| Model Number: M5/M6/M8/M10(Acceptance of customization) | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Shaanxi, China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: GB,ISO,DIN,ANSI,ASME,JIS |
| Model Number: M1-M10 According to needs | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: ,L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Shaanxi, China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 3006 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 3024 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 4010 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 4016 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 4015 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 2004 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 3007 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gather | Certification: CE/ISO |
| Model Number: 3022 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Jiangsu Gather Biotech Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200pcs |
| Delivery Time: 5--10days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: as your request |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 100pc |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 5--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Packaging Details: All goods are packed by seaworth shipment materials or required by buyer |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gimleo | Certification: PED |
| Model Number: MHTA-7 | Minimum Order Quantity: 5pcs |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, MoneyGram, Western Union |
| Gimleo Heat Exchanger Co., Ltd. (Foshan) [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LH-035 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 7-30 work days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 10-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001 |
| Model Number: titanium rod | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 10-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |