| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MH0719A | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: T/T, Western Union,PAYPAL |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MH0719A | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: T/T, Western Union,PAYPAL |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MH0725A | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: MH | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MH0725A | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 MANAGEMENT SYSTEM CNAS C034-M |
| Model Number: Titanium Bar | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-10 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Grade 2 Polished Commercial Pure Titanium Blocks | Minimum Order Quantity: 30KGS |
| Delivery Time: 25 workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Grade 2 Welded Pure Titanium Pipe | Minimum Order Quantity: 5Kgs |
| Delivery Time: 10~25 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2016 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001:2015; SGS;BV;TUV |
| Model Number: Titanium welding wire | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-10 working days | Payment Terms: D/A, D/P, T/T, Western Union, L/C |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Sheet | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Delivery Time: 7-20 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 30 kg |
| Delivery Time: 10-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union, Paypal |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2016 |
| Model Number: ASTM B348 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JIDA | Certification: IATF 16949 |
| Model Number: M4*36 | Minimum Order Quantity: 50000PCS |
| Delivery Time: <300000PCS(10-12DAYS), >300000PCS(To be negotiated) | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| zhejiang jida metal co,ltd [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JIDA | Certification: IATF 16949 |
| Model Number: M3*10 | Minimum Order Quantity: 10000PCS |
| Delivery Time: <500000PCS(10-12DAYS), >500000PCS(To be negotiated) | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| zhejiang jida metal co,ltd [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: JIDA | Certification: IATF 16949 |
| Model Number: M2.5*14 | Minimum Order Quantity: 50000PCS |
| Delivery Time: <300000PCS(10-12DAYS), >300000PCS(To be negotiated) | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| zhejiang jida metal co,ltd [Zhejiang,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: mh | Certification: iso9001 |
| Model Number: MH-MB-003 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 5-25 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: mh | Certification: iso9001 |
| Model Number: MH-MB-003 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 5-25 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Henghui | Model Number: Customize |
| Minimum Order Quantity: 5000 pcs | Delivery Time: 15days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: china |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Henghui | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 500pcs |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T, |
| Chongqing Henghui Precision Mold Co., Limited [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |