| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Huawei | Certification: CE |
| Model Number: S5735-S24T4XE-V2 | Place of Origin: China |
| Model: S5735-S24T4XE-V2 | Fixed port: 24x 10/100/1000Base-T Ethernet ports, 4x 10GE SFP+ |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5735R-L48P4X-A-V2 |
| Qos Features: 8 queues per port, DiffServ, WRED | Poe Power Budget: 370W |
| Vlans: 4,094 | Port Type: 10 Gigabit Ethernet |
| Shanghai Xinben Information Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5735-L14P2S-QA-V2 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: China |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Aruba | Certification: CE |
| Model Number: JL428A | Place of Origin: CHINA |
| name: JL428A | model: HPE JL428A - Aruba 3810 Switch |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5731-L8LP2ST-RUA |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: China |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5735-S24T4XE-C-V2 |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: China |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RG | Certification: CE |
| Model Number: RG-S5310-48GT4XS-P-E | Place of Origin: China |
| Name: RG-S5310-48GT4XS-P-E | Detail: RG-S5310-48GT4XS-P-E, Ruijie S5310 Switch, 48xGE PoE+/4x10GE/Layer 3 Access |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5731-S48P4X |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: China |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5735R-8P2ST-QA1 |
| Device Type: Switch - 48 Ports - Managed - Stackable | Packet Buffer Size: 4 MB |
| High Availability: In-Service Software Upgrade (ISSU) | Redundancy Support: VRRP, HRP, BFD |
| Shanghai Xinben Information Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUAWEI | Model Number: S3700-52P-EI |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: CHINA |
| Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: A ruba | Certification: CE |
| Model Number: JL256A | Place of Origin: CHINA |
| Condition: Origianl | Product Name: JL256A |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: A ruba | Certification: CE |
| Model Number: JL259A | Place of Origin: CHINA |
| Condition: Origianl | Product Name: JL259A |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE |
| Model Number: S2700-26TP-PWR-EI | Place of Origin: China |
| Name: S2700-26TP-PWR-EI 02352336 Huawei Quidway S2700 Switch | Model: S2700-26TP-PWR-EI |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5731-L4P2HT-RUA |
| Minimum Order Quantity: 1 unit | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: China |
| Chongqing Yujia Technology Co., Ltd. [Chongqing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei S5710-52C-PWR-EI | Certification: CE S5710-52C-PWR-EI |
| Model Number: S5710-52C-PWR-EI | Minimum Order Quantity: 50 S5710-52C-PWR-EI |
| Delivery Time: 2-3days S5710-52C-PWR-EI | Payment Terms: Western Union, L/C, T/T, Paypal |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE |
| Model Number: S5735-L24P4X-A1 | Place of Origin: China |
| Product name: CloudEngine S5735-L24P4X-A1 | Key word: S5735-l24p4x-a1huawei sfp switch bundle |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE FCC RoHS |
| Model Number: S5300 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 7-15 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Uonel Co.Limtied [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: H3C | Certification: CE |
| Model Number: LS-5170-54S-PWR-EI | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 2-3 days | Payment Terms: T/T |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Model Number: S5735-L24P4X-A2 |
| Quantity: Ensured | Operating Temperature: 0°C to 50°C |
| Stacking Bandwidth: 160 Gbps | Packet Buffer: 2 MB |
| Shanghai Xinben Information Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Huawei | Certification: CE |
| Model Number: S5735-L24P4X-A1 | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: China |
| LonRise Equipment Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |