| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Milwaukee | Certification: CE FCC RoHS UL KC |
| Model Number: Milwaukee 18 in1 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union | Place of Origin: Guangdong, China |
| Shenzhen Tucker Electronic Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: cordless hammer drill, drill set, drill kit, drill cordless, hammer drill machine |
| Model Number: LS1202A | Minimum Order Quantity: 300 Pairs |
| Place of Origin: Shanghai, China | Packaging Details: Tool Set Box 322*260*105mm |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: cordless hammer drill, drill set, drill kit, drill cordless, hammer drill machine |
| Model Number: LS1202A | Minimum Order Quantity: 300 Pairs |
| Place of Origin: Shanghai, China | Packaging Details: Tool Set Box 322*260*105mm |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KM | Certification: Factory Certificate |
| Model Number: hardwaretool | Minimum Order Quantity: 10 Pieces |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| KM HARDWARE ASIA LIMITED [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: YUMAO | Model Number: YM-000031-3 |
| Minimum Order Quantity: 300 pieces | Product Type: uniform |
| Use: Hospital | Fabric Type: Twill |
| HENAN YUMAO APPAREL CO.,LTD [Henan,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: AILE | Certification: CE ISO |
| Model Number: S/M/L | Minimum Order Quantity: 400000 |
| Delivery Time: 15-30 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Henan Aile Industry CO.,LTD. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: CE GS TUV |
| Model Number: AT-58C-B | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: CE GS TUV |
| Model Number: AT-58C-B | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: CE GS TUV |
| Model Number: AT-58C-B | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: CE GS TUV |
| Model Number: AT-58C-B | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 7 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LF | Certification: ISO9001:2008 |
| Model Number: LF-DJ1107 | Minimum Order Quantity: 100 pcs |
| Delivery Time: MOQ 10 Days, 3000pcs 4 Weeks | Payment Terms: T/T, L/C |
| LiFong(HK) Industrial Co.,Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GIN | Certification: ISO9001 |
| Model Number: P85 P100 P150 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-7 work days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Shenzhen Silvercnc Tech Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: cordless drill |
| Model Number: LS1202A | Minimum Order Quantity: 500 Pairs |
| Place of Origin: Shanghai, China | Packaging Details: 1 Piece/box, 235*270*70mm |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: SAFEYEAR | Certification: cordless drill |
| Model Number: LS1202A | Minimum Order Quantity: 500 Pairs |
| Place of Origin: Shanghai, China | Packaging Details: 1 Piece/box, 235*270*70mm |
| Shanghai Workplus Technology Co.,ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Best | Certification: ISO9001,CE |
| Model Number: AQ,BQ,LTK48,NQ,NQ3,HQ,HQ3,PQ,PQ3 | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: In Stock | Payment Terms: L/C, T/T |
| Best Drilling Equipment (Wuxi) Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TIMKEN / NSK / NTN / FSKG / KBE / OEM | Certification: ISO9001-2000 / SGS / BV / CE / IAF |
| Model Number: HDB058 | Minimum Order Quantity: 1 pcs-5pcs |
| Delivery Time: 3-7Days After Deposit | Payment Terms: 30% Deposit , Balance After BL Copy |
| Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ECOBRIDGE | Certification: Standard |
| Model Number: ECO-50A-4G (Glass cover) | Minimum Order Quantity: 276pcs |
| Delivery Time: 25-30 work days | Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram |
| ECOBRIDGE COMPANY LIMITED [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Eraysun | Model Number: watch repair tool kit |
| Minimum Order Quantity: 50 pieces | Place of Origin: Guangdong, China |
| Type: Tools | Item Name: Wrist Watch Tools & Parts |
| Shenzhen Eraysun Electronic Tech Co., Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TIMKEN / NSK / NTN / FSKG / KBE / OEM | Certification: ISO9001-2000 / SGS / BV / CE / IAF |
| Model Number: HDB062 | Minimum Order Quantity: 1 pcs-5pcs |
| Delivery Time: 3-7Days After Deposit | Payment Terms: 30% Deposit , Balance After BL Copy |
| Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HOTO | Model Number: Hoto 3.6V Cordless Screwdriver |
| Minimum Order Quantity: 10 Boxes | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: Original Package | Supply Ability: 10000 Box/Boxes per Month |
| MI SUPPLY CHAIN CO.,LTD [China] | |
| Active Member | |