| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Hongum | Certification: 3A、CE、SGS approval |
| Model Number: Customized | Minimum Order Quantity: 50 PCS |
| Delivery Time: 7~15 working days | Payment Terms: Wire Transfers, letters of credit, Western Union, Paypal, T/T, L/C |
| Hongum Technology (Shanghai) Co., Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NYHAU | Certification: 3A,CE,ISO,FDA |
| Minimum Order Quantity: 1PC | Delivery Time: 5-8 work days |
| Payment Terms: L/C, D/P, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: KunShan,China |
| Nyhau Fluid Equipment Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Runpaq | Certification: NONE |
| Model Number: RD80P | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 15-21 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Shanghai Runpaiq Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Runpaq | Certification: NONE |
| Model Number: RD80P | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 15-21 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union |
| Shanghai Runpaiq Technology Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.T-H | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO.T-K | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Minimum Order Quantity: Negotiation | Delivery Time: according to your order |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BSK | Model Number: BSKA40AL-P99-C |
| Minimum Order Quantity: 10 Unit(s) | Delivery Time: 10days |
| Payment Terms: FOB T/T | Place of Origin: China |
| BOGEN PUMPS [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVP-5L411-T | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN6Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BARNSTONE | Model Number: PN10Bar DN15 |
| Minimum Order Quantity: 1 | Delivery Time: 7 work days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Suzhou China |
| Suzhou Jiahe Qingsheng Environmental Protection New Material Technology Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: RV | Certification: CE , ATEX ,ISO9001 |
| Model Number: RVA-75A11-F | Minimum Order Quantity: 1 SET |
| Delivery Time: 1-7working day | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, Paypal |
| Jianglang Technology Co. Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Austin Filter | Certification: ISO |
| Model Number: DMF-Y-50S | Minimum Order Quantity: 10 sets |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T |
| Shanghai ShengXuan Environmental Engineering Co.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE,3A,FDA |
| Model Number: NO. | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T, LC, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |