| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Saint Best | Certification: Valid |
| Model Number: MTS-KB12/11/15/19 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Saint Best Group Limited [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Refine | Certification: CE |
| Model Number: MP120WA-1 | Minimum Order Quantity: 10 |
| Delivery Time: 20-25 work days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Hefei Gere-Tech International Co., Ltd. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhongkemeichuang | Certification: CE for machine, RoHS for ink |
| Model Number: ZK-Q7PLUS | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-10 work days | Payment Terms: T/T |
| Beijing Zhongkemeichuang Science And Technology Ltd. [Beijing,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Zhongkemeichuang | Certification: CE for machine, RoHS for ink |
| Model Number: ZK-Q7PLUS | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-10 work days | Payment Terms: T/T |
| Beijing Zhongkemeichuang Science And Technology Ltd. [Beijing,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: UT | Certification: CE |
| Minimum Order Quantity: 1 | Type: Inkjet Printer |
| Print Dimension: 11*11 CM | Applicable Industries: Hotels, Food & Beverage Factory, Restaurant, Home Use, Food & Beverage Shops, Advertising Company |
| Gongyi UT Machinery Trade Co., Ltd. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MACAS | Model Number: MACIN5C-00 |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: wooden package | Supply Ability: 500 Unit/Units per Month |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: MACAS | Model Number: MACES4C-00 |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: Wooden package | Supply Ability: 500 Unit/Units per Month |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: MACAS | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: Wooden Container | Supply Ability: 500 Piece/Pieces per Month |
| Price: $3,100.00/pieces 1-9 pieces | Type: Vending Machines |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: MACAS | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $3,100.00/pieces 1-9 pieces | Supply Ability: 500 Piece/Pieces per Month |
| Packaging Details: Wooden Container | Type: Vending Machines |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: MACAS | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $3,100.00/pieces 1-9 pieces | Supply Ability: 500 Piece/Pieces per Month |
| Packaging Details: Wooden Container | Type: Vending Machines |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: MACAS | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $3,100.00/pieces 1-9 pieces | Supply Ability: 500 Piece/Pieces per Month |
| Packaging Details: Wooden Container | Type: Vending Machines |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: MACAS | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $3,100.00/pieces 1-9 pieces |
| Supply Ability: 500 Piece/Pieces per Month | Packaging Details: Wooden Container |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: MACAS | Minimum Order Quantity: 1 |
| Place of Origin: Guangdong, China | Price: $3,100.00/pieces 1-9 pieces |
| Supply Ability: 500 Piece/Pieces per Month | Packaging Details: Wooden Container |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: EVE-BOT | Model Number: EB-PRO |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: Carton package | Supply Ability: 1000 Unit/Units per Month |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: EVEBOT | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $1,699.00/units 1-9 units | Packaging Details: Carton Package |
| Type: Inkjet Printer | Print Dimension: 1-25.4mm |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: EVEBOT | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: Carton Package | Price: $1,699.00/units 1-9 units |
| Type: Inkjet Printer | Print Dimension: 1-25.4mm |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: EVE-BOT | Model Number: EB-PRO |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: Carton package | Price: $1,699.00/units 2-9 units |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: EVE-BOT | Model Number: EB-PRO |
| Minimum Order Quantity: 2 units | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $1,699.00/units 2-9 units | Packaging Details: Carton package |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: EVE-BOT | Place of Origin: Guangdong, China |
| Packaging Details: wooden package or paper carton | Price: $1,699.00/units 1-9 units |
| Type: Inkjet Printer | Print Dimension: 1-25.4mm |
| Guangzhou Evoacas Intelligent Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: HAE | Certification: CE |
| Model Number: Thin YC-27G | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 3 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, , MoneyGram |
| Wuhan HAE Technology Co., Ltd. [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |