| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: RiTian | Certification: CE |
| Model Number: M12 Flange panel connector | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 30 working days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MD04A1LSASB-P | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MD04A1LSASB-P | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ulinkcon | Certification: CE/Rohs/TUV/UL |
| Model Number: M19 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 3~6working days | Payment Terms: T/T,D/P,L/C,D/A,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Ulinkcon Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: 4 way Connector | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: RAYMO | Certification: RoHs2.0, CE, ISO9001:2015, SGS, Reach |
| Model Number: 09-0332-00-12 | Minimum Order Quantity: 1 Piece/Pieces |
| Delivery Time: 5-7working days | Payment Terms: T/T, D/A, D/P,L/C, MoneyGram, Western Union |
| Shenzhen Raymo Electronics Technology Limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: GYD/BETT | Model Number: M12 |
| Minimum Order Quantity: 50 | Place of Origin: Guangdong, China |
| Price: $1.65-1.95 | Shape: ROUND, flat |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jnicon | Certification: CE,TUV,UL,RoHS |
| Model Number: T cable | Minimum Order Quantity: 100 (10 Pairs of samples) |
| Delivery Time: 3-5 days | Payment Terms: T/T,Paypal,L/C,Western Union |
| Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Realeader | Certification: UL/CE/CQC |
| Model Number: RLD17-W01 | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Payment Terms: Western Union, T/T,, MoneyGram,Paypal,, L/C | Place of Origin: China |
| Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Realeader | Certification: UL/CE/CQC |
| Model Number: RLD17-W01 | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Payment Terms: Western Union, T/T,, MoneyGram,Paypal,, L/C | Place of Origin: China |
| Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MD05P2LSAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MD05P2LSAB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ulinkcon | Certification: CE/Rohs |
| Model Number: M25 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 3~6 working days | Payment Terms: T/T, D/A, D/P, MoneyGram, L/C |
| Shenzhen Ulinkcon Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ulinkcon | Certification: CE/Rohs/UL/TUV |
| Model Number: M25 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 5~8 working days | Payment Terms: T/T,D/A,D/P,MoneyGram,L/C |
| Shenzhen Ulinkcon Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ulinkcon | Certification: CE/Rohs/TUV/UL |
| Model Number: M19 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 3~6working days | Payment Terms: T/T,D/P,L/C,D/A,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Ulinkcon Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Realeader | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DR-D09 | Minimum Order Quantity: 10pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram , Paypal |
| Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Realeader | Certification: ISO9001 |
| Model Number: DR-D09 | Minimum Order Quantity: 10pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram , Paypal |
| Shenzhen Realeader Industrial Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ulinkcon | Certification: CE/Rohs/TUV/UL |
| Model Number: M19 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 3~6working days | Payment Terms: T/T,D/P,L/C,D/A,Western Union,MoneyGram |
| Shenzhen Ulinkcon Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jinze | Certification: ROHS/CE |
| Model Number: MP03C-6BB0A-BRA | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 15-25 Days | Payment Terms: T/T |
| DONGGUAN JINZE ELECTRONICS CO.,LTD. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ulinkcon | Certification: CE/Rohs |
| Model Number: M19 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 5~8 working days | Payment Terms: T/T, D/A, D/P, MoneyGram, L/C |
| Shenzhen Ulinkcon Technology Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |