| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$69.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$95.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$117.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ritian communication | Certification: UL CE ROHS |
| Model Number: M12 conn-008 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 5-7 days | Place of Origin: Guangdong, China |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ritian communication | Certification: UL CE ROHS |
| Model Number: M12 conn-008 | Minimum Order Quantity: 100 PCS |
| Delivery Time: 5-7 days | Place of Origin: Guangdong, China |
| Dongguan sun Communication Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QH Industrial | Certification: RoHS,CE,REACH,ISO |
| Model Number: QH-RO-IN-M12-4P | Minimum Order Quantity: 10 Pcs |
| Delivery Time: 7~10 days | Payment Terms: T/T,Paypal,Wechat,Credit Card |
| Shenzhen QH Industrial Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Himatch or OEM | Certification: UL/ CSA , ISO |
| Model Number: CX-IE-MS4DR-RJ45-0500G | Minimum Order Quantity: 30pcs |
| Delivery Time: 2-3 Weeks | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC08C1LSXASB24RBxx-NFPA 130 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC08C1LSXASB24RBxx-NFPA 130 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QH Industrial | Certification: RoHS,CE,REACH,ISO |
| Model Number: QH-RO-IN-M12-4P | Minimum Order Quantity: 10 Pcs |
| Delivery Time: 7~10 days | Payment Terms: T/T,Paypal,Wechat,Credit Card |
| Shenzhen QH Industrial Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1208XF-2-M1208XM/E60K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TM-Link | Certification: SGS. UL, ISO |
| Model Number: M12cable | Minimum Order Quantity: 500 |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: T/T |
| TM-LINK TECHNOLOGY LIMITED [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05C3LCLSB16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC05C3LCLSB16CK10 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: H1205FA-7/H1205FA-9 | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: M1204F-10/P00K | Minimum Order Quantity: 50 |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$29.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$34.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$37.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Alvin's Cables | Minimum Order Quantity: 1/pcs |
| Delivery Time: 1~3 business days | Payment Terms: T/T, Western Union, Paypal |
| Place of Origin: China | Price: $9~$46.99 |
| Shenzhen U One Connect Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |