| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: DHT | Certification: CE, ISO, RoHS, UL |
| Model Number: WF0100-M12/F | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5~7days | Payment Terms: T/T or western Union |
| Donghoo Technologies Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DREAM-START | Model Number: M12 Connector |
| Minimum Order Quantity: ≥2pieces | Delivery Time: 1-10 days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T | Place of Origin: GuangDong,China |
| Shenzhen DREAM-START Electronics Co., LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: KRONZ | Certification: CE |
| Model Number: Y1M3-2F3/Y13H | Minimum Order Quantity: 50 pieces |
| Delivery Time: 5-8 working days | Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram |
| Kronz (guangzhou) Electronics Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Himatch | Certification: UL and RoHS |
| Minimum Order Quantity: 50 | Delivery Time: 15-20 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HYFD | Certification: CE,RoHS,IP68 |
| Model Number: SQ12 | Minimum Order Quantity: 200/500 |
| Delivery Time: 5~12 working days depending on exact order quantities | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen HUAYI-FADA Technology Co,.LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03T-FMMASB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC03T-FMMASB | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C2LSTSB20RBxx-NFPA 130 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CABLEFORCE | Certification: UL Certified, CUL Certified, CE/ EMC, IP67, IP69K |
| Model Number: MC04C2LSTSB20RBxx-NFPA 130 | Minimum Order Quantity: 100 |
| Delivery Time: 2~3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Dongguan Cableforce Electronics Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DHT | Certification: CE, ISO, RoHS, UL |
| Model Number: WF0300-M12 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5~7days | Payment Terms: T/T or western Union |
| Donghoo Technologies Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Himatch | Certification: UL |
| Model Number: X-AMV- | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 2-3 weeks | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: DHT | Certification: CE, ISO, RoHS, UL |
| Model Number: WF0400-M12 | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5~7days | Payment Terms: T/T or western Union |
| Donghoo Technologies Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Himatch | Certification: CE, RoHS |
| Minimum Order Quantity: 50 | Delivery Time: 10-15 working days |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: China |
| Shenzhen Himatch Technology Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Precise Life | Certification: CE |
| Model Number: 700-0008-07 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: Within 7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal |
| Precise life group limited [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: UL,CCC,ROHS,CE,TUV |
| Model Number: M12 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 days | Payment Terms: T/T, Western Union,Paypal, L/C |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: CE, UL |
| Model Number: M12 connector | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 working days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union/ Paypal |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bett | Certification: CE, UL |
| Model Number: M12 connector | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 3-7 working days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union/ Paypal |
| Shenzhen Bett Electronic Co., Ltd. [Guangxi,China] | |
| Verified Supplier | |