| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Godson or OEM | Model Number: Ni-Cd Rechargeable Battery Pack SC 1200mAh 3.6V |
| Minimum Order Quantity: 50PCS | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Price: Negotiable |
| Godson Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhuiming | Minimum Order Quantity: 100 |
| Place of Origin: Zhejiang, China | Price: $33.95-39.90 |
| Battery Type: Ni-Cd | Light Source: LED |
| Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhuiming | Minimum Order Quantity: 100 |
| Place of Origin: Zhejiang, China | Price: $33.95-39.90 |
| Battery Type: Ni-Cd | Light Source: LED |
| Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Godson or OEM | Model Number: LiFePO4 Battery 18650 1500mAh 6.4V |
| Minimum Order Quantity: 50PCS | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Price: Negotiable |
| Godson Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CESP | Certification: CCC, CE, GS, RoHS, SAA, UL |
| Model Number: CES-SC | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-10workdays after receiving your payment | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shenzhen Ewin Lighting Technology CO., Limited [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Zhuiming | Certification: CE |
| Model Number: L116N-E | Minimum Order Quantity: 300 sets |
| Delivery Time: 40-45 days after payment | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YOUFOUND | Certification: CE |
| Model Number: W-702 | Minimum Order Quantity: 1000 pcs per item |
| Delivery Time: Normally 15 to 20 days after first payment | Payment Terms: 100% before shipping |
| Hangzhou Youfound Trade Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: YOUFOUND | Certification: CE |
| Model Number: W-714-84 | Minimum Order Quantity: 1000 pcs per item |
| Delivery Time: Normally 15 to 20 days after first payment | Payment Terms: 100% before shipping |
| Hangzhou Youfound Trade Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Solar Garden Light | Certification: CE, ROHS |
| Model Number: SRE-685 | Minimum Order Quantity: 6 PCS |
| Delivery Time: 6-15 | Payment Terms: D/A, L/C, Western Union, D/P |
| Global Sunrise lights Electrical Co.ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Solar Garden Light | Certification: CE, ROHS |
| Model Number: SRE-685 | Minimum Order Quantity: 6 PCS |
| Delivery Time: 6-15 | Payment Terms: D/A, L/C, Western Union, D/P |
| Global Sunrise lights Electrical Co.ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HAFE | Certification: CE |
| Model Number: 200W LED | Minimum Order Quantity: 1UNIT |
| Delivery Time: 7-10days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Hafe International Limited [Hong Kong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MF | Certification: CE, RoHS, SAA, CB, Atex, Iecex, TUV |
| Model Number: EX-XXWB3YZDA | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: Depends on orders | Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, Paypal |
| Ming Feng Lighting Co.,Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Godson or OEM | Model Number: LiFePO4 Battery 18650 1600mAh 3.2V |
| Minimum Order Quantity: 50PCS | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Price: Negotiable |
| Godson Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Godson or OEM | Model Number: LiFePO4 Battery 26650 4000mAh 3.2V |
| Minimum Order Quantity: 50PCS | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Price: Negotiable |
| Godson Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Godson or OEM | Model Number: LiFePO4 Battery 600mAh 6.4V |
| Minimum Order Quantity: 50PCS | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Price: Negotiable |
| Godson Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Godson or OEM | Model Number: LiFePO4 Battery 600mAh 12.8V |
| Minimum Order Quantity: 50PCS | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Price: Negotiable |
| Godson Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Godson or OEM | Model Number: LED Exit Light Emergency GS-066 |
| Minimum Order Quantity: 50PCS | Payment Terms: T/T |
| Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) | Price: Negotiable |
| Godson Technology Co., Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CODT | Certification: ATEX, IECEx,ETL,API,ABS |
| Model Number: EX-10~35-W | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Delivery Time: 5-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen CODT technology co.,Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CODT | Certification: ATEX, IECEx,ETL,API,ABS |
| Model Number: EX-10~35-W | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Delivery Time: 5-20days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Shenzhen CODT technology co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhui Ming | Certification: CE |
| Model Number: SL015AM | Minimum Order Quantity: 300 sets |
| Delivery Time: 35 days on receipt of the deposit | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |