| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Zirconium Sheet | Minimum Order Quantity: 5KGS |
| Delivery Time: 25 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Torich | Certification: ISO9001 TS16949 |
| Minimum Order Quantity: 1Ton | Delivery Time: 30-45Days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: lixian | Certification: CE |
| Model Number: HZ-1003A | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Dongguan Lixian Instrument Scientific Co.,LTD [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: HDT | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-200 |
| Model Number: TP304 / TP316L | Minimum Order Quantity: 5T |
| Delivery Time: 60-75days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| ZHANGJIAGANG HUA DONG ENERGY TECHNOLOGY CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TANKII | Certification: ISO,ROHS |
| Model Number: Pure Ni | Minimum Order Quantity: 20KG |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| Shanghai Tankii Alloy Material Co.,Ltd [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Didi | Certification: TUV,GS,EN,ASTM,ROHS,CE, ISO9001 |
| Model Number: DD-BC008 | Minimum Order Quantity: 5 Square Meters |
| Delivery Time: 12 work days for less than 500 Sqm, 15 work days for less than 1000 Sqm, 20 work days for more than 1000 Sqm | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Guangzhou Didi Amusement Park Entertainment Equipment Co., Ltd. [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: QINGDAO YICABLE CABLE | Certification: ASTM A475, BS 183:1972 |
| Minimum Order Quantity: 500M | Delivery Time: 15 Days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Price: US $1.95-2.85 / kg | Model NO.: 304 |
| Shape: Flat | Technique: Cold Rolled |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Price: US $4.25-10.85 / kg | Model NO.: S31254 |
| Shape: Flat | Technique: Cold Rolled |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM, EN, DIN, JIS | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Price: US $1.83-4.46 / kg | Shape: Round |
| Technique: Hot Rolled | Surface Treatment: Bright |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: AISI, ASTM | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Price: US $1.85-2.88 / kg | Model NO.: 436L |
| Shape: Round | Technique: Welded |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO CE SGS TUV | Model NO.: AAAC |
| Wire Core Material: Aluminum Alloy | Third Party Inspection: Accepted |
| Sample: Free | Color: Customer Specified |
| HENAN UME CABLE CO., LTD. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO CE SGS TUV | Model NO.: AAAC Conductor |
| Wire Core Material: Aluminum Alloy | Third Party Inspection: Accepted |
| Sample: Free | Color: Customer Specified |
| HENAN UME CABLE CO., LTD. [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HBYIQI | Certification: CE, ISO-9001 |
| Model Number: HB-AASS-B-90 | Minimum Order Quantity: 1SET |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: T/T |
| Guangdong Hengbang Testing Equipment Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: AISI, ASTM | Minimum Order Quantity: 50 |
| Price: 1.85 | Model NO.: 436L |
| Shape: Round | Technique: Welded |
| TSING SHAN STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM, EN, DIN, JIS | Minimum Order Quantity: 50 |
| Price: 1.83 | Shape: Round |
| Technique: Hot Rolled | Surface Treatment: Bright |
| TSING SHAN STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 50 | Price: 1.35 |
| Model NO.: 410 | Shape: Flat |
| Technique: Cold Rolled | Surface Treatment: Polished |
| TSING SHAN STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: AISI | Minimum Order Quantity: 75 |
| Price: 2.43 | Model NO.: 304 |
| Shape: Flat | Technique: Hot Rolled |
| TSING SHAN STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SWS | Place of Origin: CHINA |
| Third Party Inspection: SGS, BV, Lloyds Etc. | Connection Type: Threaded, Flanged, Butt Weld, Socket Weld |
| Size: 1/2”-48” | Certificate: ISO, API, CE, LR, BV, ABS, DNV, GL, KR, NK, Etc. |
| Jiangsu Service Petroleum Technology Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS,ISO |
| Model Number: TB-A214 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |