| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Certification: ISO, AISI, ASTM | Minimum Order Quantity: 50 kg |
| Price: US $2.15-2.55 / kg | Model NO.: 304 |
| Shape: Flat | Technique: Cold Rolled |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM, EN, DIN | Minimum Order Quantity: 51 kg |
| Price: US $3.95-5.29 / kg | Model NO.: 630 |
| Shape: Round | Technique: Hot Rolled |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 3 Tons | Price: US $830-1,005 / Ton |
| Model NO.: A558 | Technique: Hot Rolled |
| Thickness Range: 3.0 - 150mm | Width Range: 1000 - 2500mm |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Minimum Order Quantity: 200 kg | Price: US $10.55-14.64 / k |
| Alloy: Non-alloy | Color: Red |
| Thickness Range: 0.1mm - 60mm | Plate Thickness: 0.3 - 80mm |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HDT | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: TP304, TP316L | Minimum Order Quantity: 5T |
| Delivery Time: 60-75days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| ZHANGJIAGANG HUA DONG ENERGY TECHNOLOGY CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: 310S | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: 310S | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DELTA | Certification: ISO |
| Model Number: 253ma / S30815 / 1.4835 | Minimum Order Quantity: 500 kgs |
| Delivery Time: 5 - 12 days based on the quantity | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO |
| Minimum Order Quantity: 1 Tons | Delivery Time: 20-45 Work Days |
| Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: CHINA |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DAXIAN | Certification: ASTM D621 |
| Model Number: DX8425 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 30 days after order confirmed | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, In cash |
| DONGGUAN DAXIAN INSTRUMENT EQUIPMENT CO.,LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MITTEL | Certification: SGS ISO MTC |
| Model Number: SAE1045 | Minimum Order Quantity: 100KGS |
| Delivery Time: 14 Days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, D/P |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HTI | Certification: ASTM D1148 |
| Model Number: HTE-004 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. [Guangdong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Huanghe | Certification: IOS OHSAS CCC IEC |
| Model Number: STA/SWA/AWA Armoured Electrical Cable | Minimum Order Quantity: 200 |
| Delivery Time: 5-8days | Payment Terms: TT/Western Union /LC |
| Henan Interbath Cable Co.,Ltd [Henan,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BY | Certification: ABS, GL, DNV, NK, |
| Model Number: BYAS00003 | Minimum Order Quantity: 1 pcs |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| BoYue Industrial (Shanghai)Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: Huanghe | Certification: IOS OHSAS CCC IEC |
| Model Number: STA/SWA/AWA Armoured Electrical Cable | Minimum Order Quantity: 200 |
| Delivery Time: 5-8days | Payment Terms: TT/Western Union /LC |
| Henan Interbath Cable Co.,Ltd [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HTI | Certification: ASTM D1148 |
| Model Number: HTE-004 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| Dongguan Hust Tony Instruments Co.,Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: sewaly | Certification: ISO9001 ; ISO14001; ISO 18001; TUV |
| Model Number: 304 316L 310S 409L 420 420j1 420j2 430 431 4 SUS 201 34 436L 439 | Minimum Order Quantity: 1Ton |
| Delivery Time: within 7 days | Payment Terms: TT/LC |
| Foshan Sewaly Steel Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: sewaly | Certification: ISO9001 ; ISO14001; ISO 18001; TUV |
| Model Number: 304 316L 310S 409L 420 420j1 420j2 430 431 4 SUS 201 34 436L 439 | Minimum Order Quantity: 1Ton |
| Delivery Time: within 7 days | Payment Terms: TT/LC |
| Foshan Sewaly Steel Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Certification: ISO, AISI, ASTM, EN, DIN | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Price: US $2.25-3.15 / kg | Model NO.: 304L |
| Shape: Flat | Technique: Cold Rolled |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |