| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: SKYLINE | Certification: calibration certificate |
| Model Number: SL-T610 | Minimum Order Quantity: 1 unit |
| Delivery Time: 15 working days | Payment Terms: Western Union, T/T, MoneyGram |
| SKYLINE INSTRUMENTS CO.,LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUYANG | Certification: 16CFR 1510 / ASTM F963 |
| Model Number: YY1161 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: ASTM B111 | Minimum Order Quantity: 50 KG |
| Delivery Time: 4-6 weeks | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUATEC | Certification: ISO, CE, GOST |
| Model Number: IQI | Minimum Order Quantity: 10pcs |
| Delivery Time: 1-4days | Payment Terms: T/T, Paypal, Western Union |
| HUATEC GROUP CORPORATION [Beijing] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Daway | Certification: SGS |
| Model Number: TP446-1/TP446-2 | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 15 days after receipt 30% of value | Payment Terms: L/C, T/T |
| Wuxi Guanglu Special Steel Co., Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: METAL | Certification: MTC |
| Model Number: ASTM A182 304L | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 5-8Workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: METAL | Certification: MTC |
| Model Number: 316L | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 5-8Workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: METAL | Certification: MTC |
| Model Number: 31803 | Minimum Order Quantity: 100PCS |
| Delivery Time: 5-8Workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HUAHAI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: 1/8"--6" | Minimum Order Quantity: 500 |
| Delivery Time: 30 days | Payment Terms: TT |
| CANGZHOU YOVO PIPE INDUSTRY CO.,LTD [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV |
| Model Number: LH-TG | Minimum Order Quantity: 500kg |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 5-20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: ASTM B 444, ASTM B 829, ASME SB444, Nickel Alloy Pipe, Inconel625, Alloy 625, Nickel 625, Chornin625 | Minimum Order Quantity: 100KGS |
| Delivery Time: 10days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO 9001 ISO 14001 ISO 16949 |
| Model Number: ASTM B111 | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 20-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO 9001 ISO 14001 ISO 16949 |
| Model Number: ASTM B111 | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 20-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO 9001 ISO 14001 ISO 16949 |
| Model Number: ASTM B111 | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 20-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TORICH | Certification: ISO 9001 ISO 14001 ISO 16949 |
| Model Number: ASTM B111 | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 20-45 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| TORICH INTERNATIONAL LIMITED [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YiHang | Certification: API/ISO |
| Model Number: YH-1 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-10 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Cangzhou Xingkui Pipeline Equipment Co.,Ltd [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: YiHang | Certification: API/ISO |
| Model Number: YH-4 | Minimum Order Quantity: 1 pc |
| Delivery Time: 3-10 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Cangzhou Xingkui Pipeline Equipment Co.,Ltd [Hebei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: METAL | Certification: MTC |
| Model Number: 2507 | Minimum Order Quantity: 1PCS |
| Delivery Time: 25 Workdays | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |