| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Metal | Certification: ISO9001 |
| Model Number: Elbow | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: titanium rod | Minimum Order Quantity: 50kg |
| Delivery Time: 5-15 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG STEEL | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: TP304,TP304L,TP304H,TP321,TP316,03X18H10 | Minimum Order Quantity: 1000KGS |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sewaly Metal | Certification: ISO9001;ISO14001; ISO 18001; TUV |
| Model Number: 316 316l | Minimum Order Quantity: 1 ton |
| Delivery Time: 5-10/days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shanghai Walmay Metal Group Co., Itd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200kgs |
| Delivery Time: 5--8days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Packaging Details: all goods are packed by seaworth shipment materials or required by buyer |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Mittel | Certification: SGS ISO MTC |
| Model Number: 409l | Minimum Order Quantity: 100KGS |
| Delivery Time: 7 Working Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO/TPCO/TISCO/VALIN/METAL | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: Seamless Pipe | Minimum Order Quantity: 0.5-1 tons |
| Delivery Time: 15days-> | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, LR, GL, DNV, NK, TS, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: ASTM A270 TP316L Stainless Steel Welded Pipe | Minimum Order Quantity: 500kgs |
| Delivery Time: 7 DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MTSCO | Certification: ISO 9001 & PED |
| Model Number: MTSCOSSSP11 | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Delivery Time: 30 Days | Payment Terms: T / T ; L / C |
| Jiaxing MT stainless steel co.,ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ST | Certification: SGS/ISO9000/EN10204 3.1B/TUV |
| Model Number: Steel Pipe 025 | Minimum Order Quantity: 1 Piece |
| Delivery Time: 7-15 Days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Hebei Shengtian Pipe Fittings Group Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Model Number: Butt Welding Cushion Tee | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Delivery Time: 15-25 workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: SGS/ABS/LR/TUV/DNV/BIS/API/PED |
| Model Number: Butt Welding Cushion Tee | Minimum Order Quantity: 1 PCS |
| Delivery Time: 15-25 workdays | Payment Terms: T/T, Western Union |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: MTSCOMAXTECH | Certification: ISO 9001 & PED |
| Model Number: MTSCOSSSP07 | Minimum Order Quantity: negotiable |
| Delivery Time: 30 Days | Payment Terms: T / T ; L / C |
| Jiaxing MT stainless steel co.,ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: TP316L CL1 | Minimum Order Quantity: 100KGS |
| Delivery Time: Depends on quantity | Payment Terms: T/T, L/C at sight |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VOTECH | Certification: ASME B16.9, GB/T 12459, ASTM B363 |
| Model Number: Customized | Delivery Time: 7-15 Days |
| Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram | Place of Origin: Shaanxi,China |
| Deko Corporation [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Mittel | Certification: SGS ISO MTC |
| Model Number: 304 316L 310S | Minimum Order Quantity: 50KGS |
| Delivery Time: 7 Working Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: DIN | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 7-10 days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2008 |
| Model Number: TP316/316L | Minimum Order Quantity: 1pc |
| Delivery Time: 5-80 DAYS | Payment Terms: T/T, L/C |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YUHONG | Certification: ABS, GL, DNV, NK, PED, AD2000, GOST9941-81, CCS, ISO 9001-2015 |
| Model Number: TP304, TP304L, TP316, TP316L, TP321, TP321H | Minimum Order Quantity: 100 KGS |
| Delivery Time: 15 - 60 Work Days | Payment Terms: T/T, L/C |
| Yuhong Group Co.,Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |