| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: TC1 TC2 TA1 TA2 | Minimum Order Quantity: 1pcs |
| Delivery Time: 25-30 days depending on quantity | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ECOICE | Certification: CE |
| Model Number: 1HP Heat Exchanger | Minimum Order Quantity: 50 PCS |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| SHANDONG ECOICE REFRIGERATION CO.,LTD [Shandong,China] | |
| Site Member | |
| Titanium Profile Material: Pure Titanium And Titanium Alloy | Tolerance: OD+-0.05mm;Wall Thickness:+-10% |
| Package: Wooden Case | Sample: Available |
| Lead Time: 15 Work Days | Item: ASTM B337/338 Titanium Welded Tube |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TB | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 5-20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Long Weld Flanges | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 7-14 days for delivery | Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 200pcs |
| Delivery Time: 10--20days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Supply Ability: 200mt per month |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Model Number: Titanium sheet |
| Place of Origin: China | Length: 2000mm |
| Advantage: Chinese Titanium Valley | Tensile Strength: 240 MPa |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001,CE,etc |
| Model Number: Titanium Wire | Minimum Order Quantity: 100 pieces |
| Delivery Time: about 15-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Model Number: PIPE |
| Minimum Order Quantity: 1PCS | Delivery Time: 15-25 workdays |
| Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | Place of Origin: China |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JINXING | Certification: ISO 9001 |
| Model Number: Titanium Sheet Grade 7 | Minimum Order Quantity: 30KGS |
| Delivery Time: 25 workdays | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| JINXING MATECH CO LTD [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Rod | Minimum Order Quantity: 200 pieces |
| Delivery Time: about 20-45 days for delivery | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: XL-TITANIUM | Certification: ISO9001-2008 |
| Minimum Order Quantity: 50kg | Delivery Time: 7-15days |
| Payment Terms: T/T,Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Baoji Xinlian Titanium Industry Co.,Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Bar | Minimum Order Quantity: 200 pieces |
| Delivery Time: 10-25 days for delivery | Payment Terms: D/A, D/P, L/C, T/T |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Feiteng | Certification: GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017 |
| Model Number: Titanium Ring | Minimum Order Quantity: To be negotiated |
| Delivery Time: To be negotiated | Payment Terms: T/T |
| Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TH | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LIHUA | Certification: ISO9001, TUV etc. |
| Model Number: LH-TH | Minimum Order Quantity: 1 pieces |
| Delivery Time: 5-25 work days | Payment Terms: L/C,T/T,Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng Titanium | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: ASTM B381 Titanium Forged Rings Gr2 | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 15 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Certification: ISO9001, CE, API,etc |
| Model Number: Titanium Bar | Minimum Order Quantity: 200 pieces |
| Delivery Time: 10-25 days for delivery | Payment Terms: D/A, D/P, L/C, T/T |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: Gimleo | Certification: RoHS |
| Model Number: Seafood | Minimum Order Quantity: 68 units |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A, D/P, MoneyGram, Western Union |
| Gimleo Heat Exchanger Co., Ltd. (Foshan) [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: csty | Certification: ISO9001 |
| Model Number: csty | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 7days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |