| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: XIANGTONGHUIYUAN | Certification: ASTM AISI JIS IS3001 |
| Model Number: Titanium Seamless Pipe | Minimum Order Quantity: 5TONS |
| Delivery Time: 5-8 work days | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shandong Xiangtong Huiyuan Metal Materials Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NO | Certification: NO |
| Model Number: THT-Ti-Tube | Minimum Order Quantity: 5 Kilograms |
| Delivery Time: 25~30days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shandong Xiangtong Huiyuan Metal Materials Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: NO | Certification: NO |
| Model Number: THT-Ti-Tube | Minimum Order Quantity: 5 Kilograms |
| Delivery Time: 25~30days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shandong Xiangtong Huiyuan Metal Materials Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: VANFORGE | Certification: ISO9001, ISO10012, ISO14001, OHSAS18001, ABS, BV, DNV, Lloyd, NK, PED |
| Minimum Order Quantity: 500 kg | Delivery Time: 30 days |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: China |
| Suzhou Vanforge Metals Co., Ltd. [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-25DAYS ACCORDING TO YOUR ORDER QUANTITY | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: BOZHONG | Certification: IOS,SGS |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10PCS |
| Delivery Time: 7-25DAYS ACCORDING TO YOUR ORDER QUANTITY | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Bozhong Metal Group Co., Ltd. [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO 9001;2015 |
| Model Number: ASTM B338 | Minimum Order Quantity: 10kg |
| Delivery Time: 15~20 work days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram,paypal |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: FHH | Minimum Order Quantity: 1000kgs |
| Delivery Time: 10--20days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T |
| Place of Origin: Xi'an,China | Packaging Details: All goods are packed by seaworth shipment materials or required by buyer |
| XI'AN FENGHUIHE INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD. [China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ASME GB EN |
| Model Number: Titanium Alloy Pipe | Minimum Order Quantity: 1 |
| Delivery Time: 10days | Payment Terms: T/T |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LH | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: LHTG | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 7-25days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CHANGSHENG | Certification: ISO9000:2015 |
| Model Number: GR1 GR2 GR7 GR9 GR11 GR12 | Minimum Order Quantity: 10KG |
| Delivery Time: 10 working days | Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CSTY | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: CSTY-TB | Minimum Order Quantity: 100kg |
| Delivery Time: 15-30days | Payment Terms: T/T, L/C or Negotiation |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Changsheng | Certification: ISO9001:2015 |
| Model Number: Titanium Seamless Pipes Gr12 | Minimum Order Quantity: 5kg |
| Delivery Time: 3-5 work days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Baoji City Changsheng Titanium Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: TOBO | Certification: ISO/PED/TUV/SGS/LR/BV |
| Model Number: 10Cr17 S11710 | Minimum Order Quantity: 500Kg |
| Delivery Time: According to the qty | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram |
| TOBO STEEL GROUP CHINA [Shanghai,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTi | Certification: ISO9001:2015; TUV; SGS;BV |
| Model Number: Titanium tube | Minimum Order Quantity: 100 kg |
| Delivery Time: 18-25 work days | Payment Terms: T/T, MoneyGram, L/C, Western Union |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Rex Metal | Certification: ISO |
| Minimum Order Quantity: 1PCS/1TON | Delivery Time: 5-20days |
| Payment Terms: L/C, T/T, EXW, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Place of Origin: China |
| Jiangsu Rex Metal Products Co., Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: NO | Certification: NO |
| Model Number: THT-Ti-Tube | Minimum Order Quantity: 5 Kilograms |
| Delivery Time: 25~30days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shandong Xiangtong Huiyuan Metal Materials Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: NO | Certification: NO |
| Model Number: THT-Ti-Tube | Minimum Order Quantity: 5 Kilograms |
| Delivery Time: 25~30days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Shandong Xiangtong Huiyuan Metal Materials Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LHTI | Certification: ISO9001 |
| Model Number: LH-01 | Minimum Order Quantity: If in stock, sample is available; If not in stock,200kgs of each size |
| Delivery Time: 15-20 working days | Payment Terms: L/C, D/P, T/T, Western Union,Paypal.etc |
| Baoji Lihua Nonferrous Metals Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HDT | Certification: ASME, TUV, SGS, DIN, ABS, PED, ISO9001, Grade A |
| Model Number: TP304,TP304L,TP304H, TP304N, TP310S,TP316,TP316L,TP316Ti,TP316H, TP317,TP317L, TP321, TP321H,TP347, TP347H,904L… | Minimum Order Quantity: 5T |
| Delivery Time: 60-75days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| ZHANGJIAGANG HUA DONG ENERGY TECHNOLOGY CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |