| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Custom Logo and Printing | Certification: CE, ISO |
| Model Number: JT-Packing Straps | Minimum Order Quantity: 1 Ton |
| Delivery Time: 5~7working days | Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram |
| SHENZHEN JIATUO PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Custom Logo and Printing | Certification: CE, ISO |
| Model Number: JT-Packing Straps | Minimum Order Quantity: 1 Ton |
| Delivery Time: 5~7working days | Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram |
| SHENZHEN JIATUO PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Custom Logo and Printing | Certification: CE, ISO |
| Model Number: JT-Packing Straps | Minimum Order Quantity: 1 Ton |
| Delivery Time: 5~7working days | Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram |
| SHENZHEN JIATUO PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Custom Logo and Printing | Certification: CE, ISO |
| Model Number: JT-PET strapping | Minimum Order Quantity: 1 Ton |
| Delivery Time: 5~7working days | Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram |
| SHENZHEN JIATUO PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: PET packing belt | Certification: ISO CE SGS |
| Model Number: PET | Minimum Order Quantity: 1T |
| Delivery Time: 7-15days | Payment Terms: T/T, L/C, D/A |
| SHENZHEN JIATUO PLASTIC MACHINERY CO.,LTD [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hanmero | Certification: CE/ISO/SGS/CSA |
| Model Number: QZ0455 | Minimum Order Quantity: 1 roll is available for the model that we have stock, For the model we don’t have stock, the MOQ should be 200 rolls, Please contact us for confirming before ordering |
| Delivery Time: 15 working days after received your payment | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union, PayPal |
| Wuhan Hanmero Building Material CO., Ltd [Hubei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: LongYang | Certification: ISO9001,ROHS , TEST REPORT , PC , SGS , ISO14001 |
| Model Number: A6130 | Minimum Order Quantity: 500m For Stocks(OEM),2000m For Order(OEM) |
| Delivery Time: 3 days for sample order and 15 days for container order | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Henan Longyang Decorative Material Co.,Ltd [Henan,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: LongYang | Certification: ISO9001,ROHS , TEST REPORT , PC , SGS , ISO14001 |
| Model Number: A6130 | Minimum Order Quantity: 500m For Stocks(OEM),2000m For Order(OEM) |
| Delivery Time: 3 days for sample order and 15 days for container order | Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Henan Longyang Decorative Material Co.,Ltd [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: BRICTEC | Certification: CE/SGS/ISO9001 |
| Model Number: ZJ-02 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 60 days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Xi'an Brictec Engineering Co., Ltd. [Shaanxi,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE/FDA/ISO/3A |
| Model Number: ASEPTIC TYPE | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T,L/C, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE/FDA/ISO/3A |
| Model Number: ASEPTIC TYPE | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T,L/C, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: DONJOY | Certification: CE/FDA/ISO/3A |
| Model Number: ASEPTIC TYPE | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Payment Terms: T/T,L/C, Credit Card | Place of Origin: CHINA |
| DONJOY TECHNOLOGY CO., LTD [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Sayok | Certification: CE |
| Model Number: SN-350XQ | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 15-20 working days | Payment Terms: T/T |
| Foshan Sayok Intelligent Machinery Co., Ltd., [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Bright Pack | Certification: GRS、BRC |
| Model Number: J01 | Minimum Order Quantity: 1000pcs |
| Delivery Time: 5-10work days | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Dongguan Bright Packaging Co., Ltd. [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: YGT | Certification: CE |
| Model Number: YGT0.25C-GZ-8MJ | Minimum Order Quantity: 1Set |
| Delivery Time: 20-40days | Payment Terms: T/T, L/C |
| KUNSHAN YGT IMP.&EXP. CO.,LTD [Jiangsu,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: CHINA PAPER | Certification: SGS,FDA,FSC |
| Model Number: LPB | Minimum Order Quantity: 25 TON |
| Delivery Time: 30 DAYS | Payment Terms: TT,L/C |
| China Paper Company Limited [Hubei,China] | |
| Site Member | |
| Brand Name: hailida | Minimum Order Quantity: 100pcs |
| Delivery Time: 20 DAYS | Payment Terms: T/T, Western Union |
| Place of Origin: China | Price: Negotiable |
| Changzhou hailida packaging co., LTD [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Ziman | Certification: ISO9001 |
| Model Number: MODEL | Minimum Order Quantity: 1 Unit |
| Delivery Time: 10-180 working days | Payment Terms: L/C,T/T |
| Chengdu Ziman International Trading Co.,Ltd [Sichuan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: China Beverage | Certification: CE ISO |
| Model Number: WJG32-32-24-24-6 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 45-90 Working Days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: China Beverage | Certification: CE ISO |
| Model Number: WJG32-32-24-24-6 | Minimum Order Quantity: 1 set |
| Delivery Time: 45-90 Working Days | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union |
| Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Active Member | |