| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: CTT CABLE | Certification: TUV, IEC,SNI |
| Model Number: CU/XLPE/PVC | Minimum Order Quantity: 500 meter |
| Delivery Time: 15 days | Payment Terms: T/T |
| Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd [Guangdong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JinHong | Certification: CE、CCC、ROHS、TUV |
| Model Number: VV | Minimum Order Quantity: 100m |
| Delivery Time: 10-15 days | Payment Terms: TT |
| JinHong Wire And Cable Group [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Jiangnan | Certification: CE,CCC,SABS,TUV,RoHS |
| Model Number: VV | Minimum Order Quantity: 100 Meters |
| Place of Origin: Jiangsu China | Price: $0.3/meter |
| Shaoxing Jinxuan Metal Products Co., Ltd [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhufeng | Certification: ISO9001, CE, CCC, RoHS |
| Model Number: YJV22 | Minimum Order Quantity: 100 meters |
| Place of Origin: Hebei, China | Insulation Material: PVC |
| Zhufeng Cable Daming Co., Ltd. [Hebei,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Certification: ISO/RoHS/CE |
| Minimum Order Quantity: 200 meters | Delivery Time: 5-15day |
| Payment Terms: L/C, T/T | Place of Origin: china |
| Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,Ltd. [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: OEM | Model Number: armored cable Cable |
| Minimum Order Quantity: 50 kilometers | Type: Fiber Optic Cable |
| Place of Origin: Zhejiang, China | Use: FTTH |
| Ningbo Fibconet Communication Technology Co., Ltd. [Zhejiang,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: ZKCS | Model Number: ZK-RYCKL-10/630 |
| Minimum Order Quantity: 100kits | Delivery Time: 10-20days |
| Place of Origin: CHINA | Supply Ability: 50000kits |
| HENGYANG ZK INDUSTRIAL CO., LTD [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhenglan cable | Certification: ISO 9001:2015, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2007 |
| Model Number: Cu Xlpe Pvc 1kv STA armored Power Cable 3x185+1x95sqmm | Minimum Order Quantity: 1000 meters |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: L/C, T/T, |
| Zhenglan Cable Technology Co., Ltd [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhenglan cable | Certification: ISO 9001:2015, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2007 |
| Model Number: 0.6/1KV CU/XLPE/PVC/SWA/PVC power cable IEC60502-1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 7-10 working days | Payment Terms: L/C, T/T, , Western Union |
| Zhenglan Cable Technology Co., Ltd [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Green Song | Certification: IEC, ASTM,BS,NF,VDE,NZS,ANSI ,DIN JES,JEC(CSA). |
| Model Number: Low voltage | Minimum Order Quantity: 500m |
| Delivery Time: As customer request | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Wuhan Green Song Zheng Cable Co.,Ltd [China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: JinHong | Certification: CE、CCC、ROHS、TUV |
| Model Number: NH-VV | Minimum Order Quantity: 100m |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: TT |
| JinHong Wire And Cable Group [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHANCABLE | Certification: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA |
| Model Number: YJV32 0.6/1kV 4Core | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHANCABLE | Certification: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA |
| Model Number: YJLV22 LV | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHANCABLE | Certification: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA |
| Model Number: Al/PVC/AWA/PVC 0.6/1kV 1C | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHANCABLE | Certification: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA |
| Model Number: YJV32 | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QINGDAO YICABLE CABLE | Certification: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA |
| Minimum Order Quantity: 600 Meters | Delivery Time: 15 working days |
| Payment Terms: T/T, L/C | Place of Origin: China |
| Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhenglan cable | Certification: ISO 9001:2015, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2007 |
| Model Number: Low voltage power cable cable cu/xlpe/pvc/awa/pvc1x630mm2 IEC60502-1 | Minimum Order Quantity: 3000 meters |
| Delivery Time: 15days | Payment Terms: L/C, T/T, |
| Zhenglan Cable Technology Co., Ltd [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: SHANCABLE | Certification: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA |
| Model Number: NYY | Minimum Order Quantity: Negotiable |
| Delivery Time: 10 Days | Payment Terms: L/C, T/T |
| Shanghai Shenghua Cable (Group) Co., Ltd. [Hunan,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: QINGDAO YICABLE CABLE | Certification: ISO,CE,IEC,TUV,KEMA |
| Minimum Order Quantity: 1000 Meters | Delivery Time: 7-15 days |
| Payment Terms: T/T, L/C | Place of Origin: China |
| Qingdao Yilan Cable Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Zhenglan cable | Certification: ISO 9001:2015, ISO 14001:2005, OHSAS 18001:2007 |
| Model Number: 0.6/1KV CU/XLPE/PVC/STA/PVC power cable IEC60502-1 | Minimum Order Quantity: Negotiation |
| Delivery Time: 7-10 working days | Payment Terms: L/C, T/T, , Western Union |
| Zhenglan Cable Technology Co., Ltd [Henan,China] | |
| Verified Supplier | |