| Sign In | Join Free | My entremaqueros.com |
|
| Brand Name: Hanwei | Certification: BRC, OU KOSHER |
| Minimum Order Quantity: 1000 kilograms | Place of Origin: Fujian, China |
| Packaging Details: 2.5 Kg In Aluminium Bag, 2.5 kg Per Carton | Supply Ability: 10 Ton/Tons per Day |
| Fujian Hanwei Foods Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Forest Like | Certification: FDA ISO |
| Model Number: ZT-164 | Minimum Order Quantity: 1kg |
| Delivery Time: 3-5days for Sample 7-15days for Bulk | Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Xi'an Fu Ke Commerce & Trading Co., Ltd [China] | |
| Active Member | |
| Brand Name: CMARK FOODS | Certification: HACPP,ISO,FDA |
| Model Number: 5x5mm | Minimum Order Quantity: 500kgs |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P, D/A |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HanWei | Minimum Order Quantity: 2000 kilograms |
| Place of Origin: Fujian, China | Packaging Details: 2.5 Kg In Aluminium Bag, 5 kg Per Carton |
| Supply Ability: 10 Ton/Tons per Day | Price: $9.00/kilograms 2000-4999 kilograms |
| Fujian Hanwei Foods Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: no | Certification: FDA, HALAL,HACCP |
| Model Number: hhb | Minimum Order Quantity: 6000KG |
| Delivery Time: 15-30days by sea | Payment Terms: T/T |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: no | Certification: HALAL, HACCP, FDA |
| Model Number: hhb | Minimum Order Quantity: 3000kgs |
| Delivery Time: 10-15days | Payment Terms: L/C, T/T |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Liuyi | Model Number: VF-LY50, VF-LY-100, VF-LY-200 |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Delivery Time: 20~25 Days After Receiving The Deposit |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Made in China |
| Qingdao Liuyi Machinery Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CMARK FOODS | Certification: HACPP,ISO,FDA |
| Model Number: 10x10x3mm | Minimum Order Quantity: 500kgs |
| Delivery Time: 15-20days | Payment Terms: T/T, L/C, D/P, D/A |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: no | Certification: HALAL, HACCP, FDA |
| Model Number: hhb | Minimum Order Quantity: 3000kgs |
| Delivery Time: 10-15DAYS | Payment Terms: L/C, T/T |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hanwei | Certification: BRC, OU KOSHER. |
| Minimum Order Quantity: 1000 kilograms | Delivery Time: 30 Days after confirming order |
| Storage Type: Preservation at normal temperature | Specification: Packed according to your requirement |
| Fujian Hanwei Foods Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: no | Certification: FDA, HALAL,HACCP |
| Model Number: hhb | Minimum Order Quantity: 6000KG |
| Delivery Time: 15-30days by sea | Payment Terms: T/T |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: no | Certification: FDA, HALAL,HACCP |
| Model Number: hhb | Minimum Order Quantity: 6000KG |
| Delivery Time: 15-30days by sea | Payment Terms: T/T |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: no | Certification: FDA, HALAL,HACCP |
| Model Number: hhb | Minimum Order Quantity: 6000KG |
| Delivery Time: 15-30days by sea | Payment Terms: T/T |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hanwei | Minimum Order Quantity: 1000 kilograms |
| Place of Origin: Fujian, China | Packaging Details: 2.5 Kg In Aluminium Bag, 5 kg Per Carton |
| Supply Ability: 10 Ton/Tons per Day | Price: $6.65/kilograms 1000-1999 kilograms |
| Fujian Hanwei Foods Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hanweifoods | Certification: BRC, OU KOSHER FDA |
| Minimum Order Quantity: 200KG | Delivery Time: 30 Days After Confirming Order |
| Payment Terms: L/C Western Union D/P D/A T/T MoneyGram | Place of Origin: Fujian Chia |
| Fujian Hanwei Foods Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Liuyi | Model Number: VF-LY50, VF-LY-100, VF-LY-200 |
| Minimum Order Quantity: 1 Set | Delivery Time: 20~25 Days After Receiving The Deposit |
| Payment Terms: T/T | Place of Origin: Made in China |
| Qingdao Liuyi Machinery Co., Ltd. [Shandong,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: CMARK FOODS | Certification: ISO,FDA,HACCP,HALAL |
| Model Number: CMARK FOODS | Minimum Order Quantity: 2MT |
| Delivery Time: 7 days | Payment Terms: T/T, L/C, Western Union |
| CHINA MARK FOODS TRADING CO.,LTD. [Anhui,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: HanWei | Minimum Order Quantity: 2000 kilograms |
| Place of Origin: Fujian, China | Packaging Details: 2.5 Kg In Aluminium Bag, 5 kg Per Carton |
| Supply Ability: 10 Ton/Tons per Day | Price: $9.60/kilograms 2000-4999 kilograms |
| Fujian Hanwei Foods Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Joywell | Certification: BRC,HACCP,HALAL,KOSHER,ISO |
| Minimum Order Quantity: 1000kgs | Delivery Time: Within 25 days |
| Payment Terms: T/T, L/C, Western Union,Paypal | Place of Origin: China |
| Suzhou Joywell Taste Co.,Ltd [Jiangsu,China] | |
| Verified Supplier | |
| Brand Name: Hanwei | Minimum Order Quantity: 1000 kilograms |
| Type: Fruit & Vegetable Snacks | Origin: Vegetables |
| Processing Type: Fried | Taste: Salty |
| Fujian Hanwei Foods Co., Ltd. [Fujian,China] | |
| Verified Supplier | |