RFPDV3225200F0T
Categories RF Power Dividers/Splitters
Category: RF and Wireless RF Power Dividers/Splitters
Product Status: Active
Insertion Loss: 4.2dB
Package: Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT)
Specifications: Isolation (Min) 10dB, 3.1 VSWR (Max)
Series: RFPDV
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W x 0.079" H (3.20mm x 2.50mm x 2.00mm)
Mfr: Walsin Technology Corporation
Frequency: 950 MHz ~ 2.15 GHz
Package / Case: 1210 (3225 Metric), 6 PC Pad
Description: RF POWER DIVIDER 950-2150MHZ 121
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
RFPDV3225200F0T
RF Power Divider 950 MHz ~ 2.15 GHz Isolation (Min) 10dB, 3.1 VSWR (Max) 1210 (3225 Metric), 6 PC Pad